fbpx

אחסון אתרים

חשיבותה של חברת אחסון אתרים איכותית

בחירת חברת אחסון אתרים היא חשובה ביותר. לרוב כמעט ולא יהיה לבעל אתר צורך לתקשר עם חברת האחסון, אלא אם כן קרה מקרה שמצריך את שירות הלקוחות, כמו פריצה או תקלה וכאן חברת האיחסון נמדדת: בשירות טוב,מהיר ובזמן שהכי צריך אותה. יש מספר גורמים שיש לקחת בחשבון בבחירת ספק אחסון איכותי ורציני: איכות ותחזוקת השרתים עצמם, רמת אבטחה ובעיקר כאמור השירות וזאת כדי לא להיתקע עם אתר לא פעיל.

 

גורמים חשובים בבחירת חברת אחסון אתרים:

תשתית איכותית – חשוב שהשרתים של החברה יהיו ברמה גבוהה, עם תחזוקה שוטפת ועם שרת גיבוי המופרד מהשרת בפעיל.

תחזוקה פנימית – חשוב ששרת האחסון יהיה מתוחזק היטב. מדובר כאן על דברים שהם מאחורי הקלעים, כמו תחזוקה שוטפת של השרתים, עידכונים, בדיקת תקינות ועומסים של השרתים ושרתי הגיבוי.

שירות – אמנם ממוקם שלישי ברשימה, אבל לדעתי זה הגורם הכי חשוב! לא עלינו, אבל אין אתר שעובד חלק כל הזמן, תמיד מתישהו צריך תמיכה מבחינת אחסון כשזה קורה, זה קורה בזמן "הכי לא טוב" ואז צריך שירות מאוד מהיר ויעיל. אני מדגיש – חברת איחסון צריכה להיות זמינה לתת שירות תמיד, בלי פשרות.

אבטחה – בהמשך לתחזוקה הפנימית, חשוב שהשרת וכמובן האתר עצמו יהיו מוגנים בצורה אופטימלית מפני פריצות והתקפות וגם כאן חשוב שכל נושא האבטחה יהיה מנוהל על הצד הטוב ביותר.

גיבויים – לגיבויים קבועים יש חשיבות רבה ביותר מכיוון שבמידה וקרתה תקלה או פריצה תהיה לבעל האתר יכולת לחזור לעבודה במהירות האפשרית. חלק מהגיבויים נעשים ברמת השרת כחלק מפעילות שוטפת בשרתים. כמו שנאמר קודם, לחברה איחסון חייב להיות שרת גיבוי המופרד מהשרת הפעיל במידה וקרתה תקלה או פריצה לשרתים.

מיקום השרתים – למיקום השרתים יש חשיבות לחלק מהאתרים, אך לא כמו בעבר בשל כך שזמני התעבורה היום מאוד קצרים לעומת מבעבר. אם מדובר באתר תדמית או אתר מסחר קטן, השרת יכול להיות ממוקם גם בחו"ל. לעומת זאת אם מדובר על אתר גדול ורב תוכן או אתר מסחר גדול ורב מוצרים, או שמדובר על אתר שהקידום שלו הוא משמעותי וחברת קידום האתרים רוצה להשיג יתרון נוסף, אז העובדה שהשרת ממוקם בישראל זהו יתרון נוסף.
לחברות האיחסון הגדולות יש מספר שרתים ברוב המקרים, הן בישראל והן בחול (אירופה, ארה"ב מזרח), כך שהן יוכלו לתת מענה למספר צרכים. בכל מקרה אם קהל היעד של האתר הוא ישראלי, אז רק בשביל הערך המוסף הקטן כדאי לבחור בחברה עם שרתים בישראל.

סוגי איחסון – ישנם מספר סוגי איחסון: אחסון שיתופי, אחסון ייעודי, אחסון בענן ועוד. התאמת האחסון לאתר היא חשובה. לרוב האתרים אחסון שיתופי ברמה גבוהה יעשה את העבודה. לאתרי-מסחר בעלי נפח גלישה מצומצם, שרת שיתופי גם יעשה את העבודה, אך ברגע שנפח הגלישה ומספר הגולשים באתר עולה יש צורך להתאים במדוייק את סוג האחסון ואם מדובר גם על גולשים ממספר מדינות אזי יש צורך להתאים את האיחסון לצרכי האתר.

 

אנו מציעים מגוון פתרונות אחסון אתרים בהתאם לצרכי הלקוח והאתר. שותפי האחסון שלנו הם ברמה הגבוהה ביותר ונבחנו לאורך זמן ביכולת שלהם לתת מענה איכותי, רציני והכי חשוב מהיר.

פתרונות האחסון יותאמו לגודל האתר ולכמות התעבורה הצפוייה בו ויהיה ניתן בכל שלב לשדרג או לשנמך את השירות בהתאם לצרכים.

חשוב לציין – מעבר לאחסון אנו מספקים תמיכה, כלומר כל בעיה בהקשר של האחסון היא בטיפולינו ובאחריותנו במידת ובעת הצורך. או שתוכלו לעבוד ישירות מול חברת האחסון.

 

פתרונות האחסון שלנו כוללים:

  • אחסון אתרים שיתופי בישראל, אירופה וארצות הברית
  • אחסון בשרת פרטי וירטואלי (VPS) בישראל, אירופה או וארצות הברית – המאפשר כתובת IP קבועה ומתאים לנפחי תעבורה גדולים.
  • פתרונות אחסון מורכבים לאתרים גדולים

 

בנוסף וכשירות משלים אנו מציעים שירות המתאים לאתרי תדמית ומסחר הכולל אחריות מלאה על תקינות ותפקוד האתר הכולל:

  • אחריות על תקלות באתר – כולל טיפול בכל נושא האחסון האתר.
  • ביצוע גיבויים קבועים.
  • עדכוני תוכנה של מערכת ההפעלה והתוספים (פלאגינים).
  • לשרתי VPS אנו מציעים עדכוני גרסאות של השרת ואופטימיזציה לשרת ולבסיסי הנתונים המבטיחים ביצועים גבוהים.